Siparişim Ne Zaman Kargoya Teslim Edilecek?

Satın aldığınız ürünler, saat 15:00'a kadar verilen siparişler için, yoğun kampanya dönemleri ve mücbir sebepler hariç aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren bir e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak; siparişinizin kargoya teslim edilmesini takip eden 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

Satın Aldığım Ürün Kusurlu ise Nasıl Değiştirebilirim?

Tüm Nokhba ürünleri en üst düzey kalite kontrol standartlarında üretilmiştir. Nokhba online mağazadan satın almış olduğunuz üründe herhangi bir sorun tespit etmeniz halinde halinde; ürününüzü incelenmek üzere faturanızla beraber, bize gönderebilirsiniz. Ürününüz incelendikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir. İnceleme sonucuna göre; ürününüzde kusur tespit edilmesi halinde ürününüzü iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Kullanıcı hatasına bağlı olduğu tespit edilen kusurlarla ilgili ürün değişimi veya iade yapılamamaktadır.

Sipariş Oluştururken Hata Alıyorum Ne Yapmalıyım?

Siparişinizi oluştururken herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda nokhbamuhasebe@gmail.comadresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olunacaktır.

Nokhba.com.tr Sitesi Güvenli Bir Site mi?

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan değil, ilgili bankanız ile aranızda online “3D secure” güvenli ödeme yöntemi ile gerçekleşmektedir. Kredi kartı numarası, güvenlik kodu ve şifresi gibi bilgiler Nokhba tarafında görülmez ve kaydedilmez. Güvenli alışveriş ve kişisel bilgilerin gizliliği ilkesi doğrultusunda alt yapısı oluşturulan hemington.com.tr, başta SSL teknolojisi ve 3D secure olmak üzere ileri düzey güvenli iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Satın Aldığım Ürünü Kaç Kez Değişim Yapabilirim?

Siparişinizi oluşturduğunuz tarih itibariyle aynı ürün ile ilgili 30 gün içinde 2 defa değişim hakkınız bulunmaktadır.